ELFOGYOTT









Xiaomi Mi 11 5G Dual Sim 8gb Ram 256Gb Szürke
Original price was: 270.000 Ft.259.690 FtCurrent price is: 259.690 Ft.
Elfogyott
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 11 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Processzor frekvencia | 2.84 GHz 2.42 GHz 1.8 GHz |
| Technológiák | 3G 4G 5G |
| Kapcsolódás | Wi-Fi Bluetooth NFC GPS |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő Giroszkóp Ujjlenyomat Iránytű Közelség érzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon Telefon töltő SIM-kulcs C típusú USB adatkábel |
| Szín | Szürke |
| Méretek | 74.6 x 164.3 x 8.1 mm |
| Súly | 196 g |
| Megjelenés | 2021 |
KIJELZŐ
| Kijelző mérete | 6.81 inch |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 3200 x 1440 |
| Kijelző jellemzői | 515 PPI |
MEMÓRIA
| Belső memória | 256 GB |
| RAM memória | 8 GB |
CSATLAKOZTATHATÓSÁG
| Bluetooth-verzió | A2DP LE AptX HD 5.2 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band Wi-fi direct Wi-fi hotspot |
| Portok | USB Type C |
FOTÓ, VIDEÓ
| Fő kamera felbontása | 5 MP Macro 13 MP Ultrawide 108 MP Wide |
| Kamerák száma | 3 |
| Másodlagos kamera felbontás | 20 Mpx |
| Videó felbontás | 8K |
| Fotó/video tulajdonságok | Auto focus Panoráma HDR |
| Vaku | Igen |
TÁPELLÁTÁS
| Akkumulátor típusa | Li-Po |
| Akkumulátor kapacitása | 4600 mAh |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Méretek | 27 × 13 × 9 cm |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.