ELFOGYOTT









iPhone 13 Pro 128 GB
| TULAJDONSÁGOK: | |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | iOS |
| Operációs rendszer verziója | iOS15 |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor modell | Apple A15 Bionic |
| Hálózatok | 5G, LTE (4G), UMTS/CDMA (3G), GPRS (2G) |
| Kapcsolódás | Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, Vezeték nélküli töltés |
| Érzékelők | Gyorsulásmérő, Barométer, Giroszkóp, Arcfelismerés, Közelség érzékelő, Fényérzékelő |
| Csomag tartalma | Telefon USB-C – Lightning kábel |
| Szín | Arany (gold), Ezüst (silver), Kék (sierra blue) |
| Méretek | 71.5 x 146.7 x 7.65 mm |
| Súly | 204 g |
| Megjelenés | 2021 |
| Egyéb | Sztereó hangszóró |
| Védelem | Vízálló Porálló Karcálló |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző mérete | 6.1 inch |
| Kijelző típusa | OLED |
| Felbontás (pixel) | 2532 x 1170 |
| Kijelző jellemzői | HDR10 Dolby Vision Super Retina XDR-kijelző 460 ppi képpontsűrűség 800 nites maximális fényerő (tipikus) |
| MEMÓRIA | |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 6 GB |
| CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| Bluetooth-verzió | 5.0 A2DP LE |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Portok | Lightning |
| FOTÓ, VIDEÓ | |
| Kamerák száma | 3+1 |
| Fő kamera felbontása | 12 MP Wide 12 MP Ultrawide |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | 4K |
| Fotó/video tulajdonságok | Arcfelismerés, Panoráma, HDR, Slow motion, Time-lapse |
| Vaku | Igen |
| TÁPELLÁTÁS | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.
A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 14 × 10 cm |
| Szín | Arany, Ezüst, Kék, Zöld |









Értékelések
Még nincsenek értékelések.