ELFOGYOTT















Samsung Galaxy S22 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-S901B)
| LEÍRÁS: | |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 12 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | Exynos 2200 |
| Processzor frekvencia | 1×2.8 GHz Cortex-X2 & 3×2.50 GHz Cortex-A710 & 4×1.7 GHz Cortex-A510 |
| Technológiák | 5G, LTE (4G), UMTS/CDMA (3G), GPRS (2G) |
| Kapcsolódás | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC támogatás, Bluetooth, GLONASS, A-GPS, Galileo, BeiDou |
| Érzékelők | Ujjlenyomat-olvasó, Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelségérzékelő, Iránytű |
| Csomag tartalma | Telefon, töltőkábel ( töltőadapter nélkül, külön kell megvásárolni) |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 146 mm x 70.6 mm x 7.6 mm |
| Súly | 168 g |
| Megjelenés | 2022 |
| Védelem | Cseppálló, vízálló, porálló (IP67-es víz- és porállósági besorolású) |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző mérete | 6.1″ inch |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 2400 x 1080 pixel |
| MEMÓRIA | |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 6 GB |
| Memory card slot | Micro SD |
| CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Csatlakozók | USB-C |
| FOTÓ, VIDEÓ | |
| Fő kamera felbontása | 50 MPx |
| Kamerák száma | 4+1 |
| Másodlagos kamera felbontás | 10 Mpx |
| Videó felbontás | 4320p 24fps, 2160p 60fps, 2160p 30fps, 1080p 60fps, 1080p 30fps, 1080p 240fps |
| Vaku | Igen |
| TÁPELLÁTÁS | |
| Akkumulátor típusa | Li-ion |
| Akkumulátor kapacitása | 3 700 mAh |
| Töltés | Gyorstöltés, Vezeték nélküli töltés, Fordított vezeték nélküli töltés |
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 13 × 10 cm |
| Szín | Fehér, Fekete |












Értékelések
Még nincsenek értékelések.