- "Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Fekete" nem adható a kosárhoz, mert a termék elfogyott.
ELFOGYOTT







Huawei Watch GT 2 Sport 46mm Fekete
43.490 Ft
Elfogyott
| Típus | Smartwatch |
| Zárószerkezet | Csatos |
| Tok mérete (mm) | 46 |
| Szíj/karkötő szélesség (mm) | 22 |
| Szíj hossza | 140 – 210 mm |
| Súly | 41 g |
ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK
| Számára | Férfi |
| Stílus | Sport |
| Kompatibilis operációs rendszer | Android iOS |
| Kompatibilis márka | Huawei |
| Szíj/karperec anyaga | Elasztomér |
| Szíj/karperec színe | Matt fekete |
| Készülékház anyaga | Fém+Műanyag |
| Tok színe | Matt fekete |
| Csomag tartalma | 1 x Töltő kábel 1 x HUAWEI WATCH GT 2 1 x Töltő bölcső 1 x Gyorsútmutató, Garanciajegy |
MŰSZAKI JELLEMZŐK
| Kijelzés | Analóg |
| Kijelző típusa | AMOLED |
| Kijelző méretei | 1.39 inch |
| Kijelző típusa | Kerek |
| Kapcsolat | Bluetooth |
| RAM memória kapacitás | 32 MB |
| Tárolókapacitás | 4 GB |
| Elem/Akkumulátor típusa | Lithium-Ion Polimer |
| Akkumulátor kapacitása | 455 mAh |
| Autonomia | 336 h |
| Feltöltés típusa | Mágneses |
FUNKCIÓK
| Nyomon követett tevékenységek | Lépések Megtett távolság Alvás minősége Szívritmus Fizikai aktivitás |
| Funkciók | Zenés Értesítések Rezgés Vízálló Mikrofon Hangszóró Hívás Hozzászólás Emlékeztető Ajánlás Stressz teszt |
| Vízállóság | 5 atm |
| Szenzorok | Légnyomásmérő Giroszkóp Nyomás Gyorsulásmérő Compass Környezeti fényérzékelő Geomagnetikus szenzor Szívritmus-érzékelő Kapacitív |
| Technológia | Smart |
| Tömeg | 1 kg |
|---|---|
| Méretek | 27 × 13 × 9 cm |












laccii1000 (megerősített tulajdonos) –
Meg vagyok az órával elégedve es az oldallal is éw gyors volt a kiszállítás is. 1 nap volt koszi
admin_oShop –
Kedves Laci!
Köszönjük szépen az értékelést.