- Kérjük, válassz termékvariációt ezen az oldalon: Samsung Galaxy S23 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-S911B)
ELFOGYOTT











Samsung Galaxy S23 5G 128GB 8GB RAM Dual (SM-S911B)
| LEÍRÁS: | |
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 GPU: Adreno 740 |
| Processzor sebessége | 3.36 GHz |
| Technológiák | 5G, LTE (4G), UMTS/CDMA (3G), GPRS (2G) |
| Kapcsolódás | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC támogatás, Bluetooth, GLONASS, A-GPS, Galileo, BeiDou |
| Érzékelők | Ujjlenyomat-olvasó, Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelségérzékelő, Iránytű |
| Csomag tartalma | Telefon, töltőkábel ( töltőadapter nélkül, külön kell megvásárolni) |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 146.3 mm x 70.9 mm x 7 mm |
| Súly | 168 g |
| Megjelenés | 2023 |
| Védelem | Cseppálló, vízálló, porálló (IP67-es víz- és porállósági besorolású) |
| KIJELZŐ | |
| Kijelző mérete | 6.1″ inch |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| MEMÓRIA | |
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 8 GB |
| Memory card slot | Micro SD |
| CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Csatlakozók | USB-C |
| FOTÓ, VIDEÓ | |
| Fő kamera felbontása | 50 MPx |
| Kamerák száma | 3+1 |
| Másodlagos (előlapi) kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | 4320p 24fps, 2160p 60fps, 2160p 30fps, 1080p 60fps, 1080p 30fps, 1080p 240fps |
| Vaku | Igen |
| TÁPELLÁTÁS | |
| Akkumulátor típusa | Li-ion |
| Akkumulátor kapacitása | 3 900 mAh |
| Töltés | Gyorstöltés, Vezeték nélküli töltés, Fordított vezeték nélküli töltés |
| Tömeg | 0.5 kg |
|---|---|
| Méretek | 30 × 13 × 10 cm |
| Szín | Fehér, Fekete, Lila |










Értékelések
Még nincsenek értékelések.