ELFOGYOTT







Samsung Galaxy A53 5G 128GB 6GB RAM Dual SIM Black
139.990 Ft
Elfogyott
LEÍRÁS:
| Telefon típusa | Okostelefon |
| SIM kártya foglalat | Dual SIM |
| SIM típus | Nano SIM |
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 12 |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | Exynos 1280 |
| Processzor frekvencia | 2.4 GHz |
| Technológiák | 5G, LTE (4G), UMTS/CDMA (3G), GPRS (2G) |
| Kapcsolódás | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC támogatás, Bluetooth, GLONASS, A-GPS, Galileo, BeiDou |
| Érzékelők | Ujjlenyomat-olvasó, Gyorsulásmérő, Giroszkóp, Közelségérzékelő, Iránytű |
| Csomag tartalma | Telefon, töltőkábel ( töltőadapter nélkül, külön kell megvásárolni) |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 159.6 mm x 74.8 mm x 8.1 mm |
| Súly | 189 g |
| Megjelenés | 2022 |
| Védelem | Cseppálló, vízálló, porálló (IP67-es víz- és porállósági besorolású) |
KIJELZŐ
| Kijelző mérete | 6.5″ inch |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| Felbontás (pixel) | 2400 x 1080 pixel |
MEMÓRIA
| Belső memória | 128 GB |
| RAM memória | 6 GB |
| Memory card slot | Micro SD |
CSATLAKOZTATHATÓSÁG
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Csatlakozók | USB-C |
FOTÓ, VIDEÓ
| Fő kamera felbontása | 64 MPx |
| Kamerák száma | 4+1 |
| Másodlagos kamera felbontás | 12 Mpx |
| Videó felbontás | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Vaku | Igen |
TÁPELLÁTÁS
| Akkumulátor típusa | Li-Po |
| Akkumulátor kapacitása | 5 000 mAh |
Az itt található információk a gyártó által megadott adatok.
A gyártók a termékek adatait bármikor, előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják. Változásért, eltérésért nem tudunk felelősséget vállalni!
| Tömeg | 1 kg |
|---|











Értékelések
Még nincsenek értékelések.